Odwiedzin: 204452
 
czwartek, 20 czerwca 2019r.
Install Flash
Install Flash

Już po Wyborach !!!!!
Oglądany: 798

Wielkie dzięki za wszystkie dobre słowa i wsparcie jakim mnie Państwo obdarzyliście.
Dziękuje przede wszystkim 3197 osobom które za moim pośrednictwem przyczyniły się do zwycięstwa Platformy Obywatelskiej, jestem głęboko przekonany, że to najlepszy ze wszystkich możliwych wyborów.

Jeżeli chodzi o mój wynik, co prawda pozwala mi na satysfakcje, że jako debiutant pokonałem wszystkich sanockich kandydatów a w samym mieście "przegrałem " jedynie z naszą 1 czyli z Elą Łukacijewską, ale pozostaje mały niedosyt. Niemniej wolę nie być posłem w normalnym kraju, niż np. posłem w IV RP.

Na koniec jeszcze raz wielkie dzięki i gorące pozdrowienia dla wszystkich moich przyjaciół i gości niniejszej strony. Pokorne ukłony i do zobaczenia


Komentarzy 3
napisane 23 Paź 2007
Łukasz @ 24 Paź 2007 07:48 pm
I jeszcze wielki dzięki za 9 fotkę smile
Łukasz @ 24 Paź 2007 07:45 pm
Walka dopiero przed nami- trzeba wygrywać wszystko co jest do wygrania-w następnych wyborach Podkarpacie jest nasze
łw
Diablas @ 24 Paź 2007 09:03 am
Ej! Brzmii to jak gorzkie pozegnanie po ostatnim, nieudanym meczu !!! A to wlasnie dopiero Twoj czas nadchodzi - pozegnac powinni sie Ci - ktorzy oprocz "politykowania" w ich rozumieniu oczywiscie - nic innego od paru lat nie robili - gadac, wnioskowac, wnisokowac, gadac - masz przyczolek tych paru tysiecy ludzi - dobra zaliczka na poczatek ... nie zmarnuj tego!!! I sorry ze tak na publicznym forum - ale moze to Cie bardziej zmobilizuje :)


Autor:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotionki: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

| Nie pamiętaj
Install Flash